سن زیادی نداشتم که راه خودشناسی را با خواندن کتاب های موفقیت شروع کردم و کم کم در این راه با دوره های موثر و علمی روانشناسی آشنا شدم و در دوره TA شرکت کردم این دوره باعث شد تا نگرش تازه ایی در زندگی ام رخ دهد و این دوره را تا مربیگری و آموزش ادامه دادم. اما همچنان در این دریای پهناور خودشناسی به دنبال سوالات دیگری بودم تا اینکه با مکتب استاد بزرگ ” کارل گوستاو یونگ” آشنا شدم، پاسخ خیلی از چراهای خود را یافتم و باعث تحول و نگرش جدیدی در بهبود کیفیت زندگی شخصی و کاری ام شد. پس تصمیم گرفتم تا این علم را به دیگران انتقال دهم و شاهد تحول در افراد کثیری از اقشار جامعه باشم.

آموزش های تخصصی در مباحث ایناگرام، روانشناسی موج سوم ،تئوری انتخاب ،و روانکاوی و چندین دوره دیگر راه من را در مسیر خودشناسی کامل تر کرد و همچنین فرصتی پیدا شد تا بتوانم نویسنده دو کتاب در حیطه خودشناسی و روانشناسی و همچنین نویسنده چند سریال تلوزیونی باشم. در سال ۲۰۱۵ فیلمنامه فیلم کوتاه ” تیزاب ” به نویسندگی بنده منتخب جشنوار بین المللی برلین شد. تجربه های مختلف اینجانب در راه تکامل و خودشناسی به همین جا ختم نشد، و در کارنامه ی کاری خود تجربه های دیگری چون نویسنده نقد روانکاوانه، پژوهشی و روانشناسی در مجلات برتری مثل : مجله فرهنگ و سینما،مجله دنیای کاراته را دارم. همچنین منقدی سینما، برگزار کنندگی دوره هماهنگی با خود و کوچینگ را زندگی کردم.

اکنون مجموعه مشاوره روانشناسی آنلاین منتال لند حاصل سال ها تجربه و تعلیم، رسالت و فرصتی است برای من و دیگر همکارانم تا مجموعه ای از آنچه تخصصی آموزش دیدیم و به تجربه یاد گرفتیم را گرد هم جمع کنیم و با هدف ” تحول در بودن “ به مخاطبان ارائه دهیم. با تکیه بر سخن استاد بزرگ کارل گوستاو یونگ:

“ما چیزی را یاد نمیگیریم بلکه آنرا به یاد می آوریم” منتال لند به دنبال یادآوری خود واقعی شماست.