درباره ما

من حمیدرضا حصاری هستم. محقق، نویسنده، مدرس و موسس مجموعه منتال لند.
من به همراه گروهی از بهترین روانشناسان، روانکاوان و محققین، اینجا هستیم تا رسالت خود را که همانا ترویج آگاهی، آرامش و علم هست، از طریق برگزاری آنلاین انواع سمینارهای روانشناسی، دوره های آموزشی موفقیت فردی و خود شناسی و دوره های کسب و کار به بهترین نحو انجام دهیم. نگرش منتال لند بر اساس ساخت یک زندگی سالم برای تک تک انسانها  پایه گذاری شد. برای داشتن یک زندگی سالم نه تنها سطح زندگی درونی بلکه زندگی بیرونی  را نیز باید ارتقا داد. بر همین اساس این مجموعه برگزار کننده آنلاین دوره های خودشناسی و آموزش های حرفه ای در حوزه کسب و کار برای متخصصین و عموم است.

مجموعه منتال لند با هدف فراگیر کردن آموزه های روانشناسی و روانکاوی به صورت آنلاین و بدون توجه به مرزهای جغرافیایی  آغاز به کار کرد. در شرایط کنونی منتال لند بستری را ایجاد کرده تا همه مردم با هر شرایط مالی و در هر کجای جهان بتوانند از این آموزه ها استفاده لازم را داشته باشند تا به بهبود روند فکری جامعه و نسل های آینده کمک کند.

من و گروه من تلاش می کنیم تا شما در هر مسیری که هستید انتخابی آگاهانه داشته باشید.
آنلاین، بدون مرز، در هر مکان و در هر شرایطی در کنار شما عزیزان هستیم.

سن زیادی نداشتم که راه خودشناسی را با خواندن کتاب های موفقیت شروع کردم و کم کم در این راه با دوره های موثر و علمی روانشناسی آشنا شدم و در دوره TA شرکت کردم این دوره باعث شد تا نگرش تازه ایی در زندگی ام رخ دهد و این دوره را تا مربیگری و آموزش ادامه دادم. اما همچنان در این دریای پهناور خودشناسی به دنبال سوالات دیگری بودم تا اینکه با مکتب استاد بزرگ ” کارل گوستاو یونگ” آشنا شدم، پاسخ خیلی از چراهای خود را یافتم و باعث تحول و نگرش جدیدی در بهبود کیفیت زندگی شخصی و کاری ام شد. پس تصمیم گرفتم تا این علم را به دیگران انتقال دهم و شاهد تحول در افراد کثیری از اقشار جامعه باشم.

آموزش های تخصصی در مباحث ایناگرام، روانشناسی موج سوم ،تئوری انتخاب ،و روانکاوی و چندین دوره دیگر راه من را در مسیر خودشناسی کامل تر کرد و همچنین فرصتی پیدا شد تا بتوانم نویسنده دو کتاب در حیطه خودشناسی و روانشناسی و همچنین نویسنده چند سریال تلوزیونی باشم. در سال ۲۰۱۵ فیلمنامه فیلم کوتاه ” تیزاب ” به نویسندگی بنده منتخب جشنوار بین المللی برلین شد. تجربه های مختلف اینجانب در راه تکامل و خودشناسی به همین جا ختم نشد، و در کارنامه ی کاری خود تجربه های دیگری چون نویسنده نقد روانکاوانه، پژوهشی و روانشناسی در مجلات برتری مثل : مجله فرهنگ و سینما،مجله دنیای کاراته را دارم. همچنین منقدی سینما، برگزار کنندگی دوره هماهنگی با خود و کوچینگ را زندگی کردم.

اکنون مجموعه مشاوره روانشناسی آنلاین منتال لند حاصل سال ها تجربه و تعلیم، رسالت و فرصتی است برای من و دیگر همکارانم تا مجموعه ای از آنچه تخصصی آموزش دیدیم و به تجربه یاد گرفتیم را گرد هم جمع کنیم و با هدف ” تحول در بودن “ به مخاطبان ارائه دهیم. با تکیه بر سخن استاد بزرگ کارل گوستاو یونگ:

“ما چیزی را یاد نمیگیریم بلکه آنرا به یاد می آوریم” منتال لند به دنبال یادآوری خود واقعی شماست.